2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Kujawsko-pomorskie
  5. Kierowca - Bydgoszcz
Dodane 25 kwietnia 2024

Kierowca - mechanik/pracownik techniczny z kat. C+E z zakwaterowaniem

Wynagrodzenie

9 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. C+EZasięg transportu: Tylko krajowyDyspozycyjność: Praca w weekendyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Objazdowy cyrk zatrudni osobę z p r a w e m jazdy kategorii C+E.

OBOWIĄZKI:

  • bieżące konserwacje i naprawy

  • przejazd samochodem ciężarowym z przyczepą (12T)

  • pomoc przy lżejszych pracach przy rozkładaniu namiotu

  • obsługa prostej ładowarki kołowej

  • zaopatrzenie

WYMAGANIA:

  • czynne prawo jazdy

  • gotowość do pracy poza miejscem zamieszkania

  • zdolności typu "złota rączka"

ZAROBKI 8000-10000 NA RĘKĘ.

Praca polega na przemieszczaniu się z cyrkiem po wyznaczonych miejscowościach.

Karta kierowcy nie jest wymagana.

  • Zapewniamy zakwaterowanie w przyczepach cyrkowych.

  • KONTAKT TEL W GODZ. 8-16 / LUB KONTAKT SMS

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 902852079