2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Kujawsko-pomorskie
  5. Kierowca - Waganiec
Dodane 04 kwietnia 2024

Kierowca Międzynarodowy

Wynagrodzenie

8 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Waganiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowej, Uprawnienia ADRZasięg transportu: Tylko międzynarodowyDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Opis

Lokalizacja firmy: Waganiec (87-731, kuj-pom)

Opis stanowiska:

Pablo Transport poszukuje kierowcy międzynarodowego C+E. Oferujemy elastyczny system pracy, który można dostosować do swoich preferencji:

2/1 > 2/2 > 3/1 > 4/1 > 4/2 > 1/1 – lub inny – do ustalenia według preferencji kandydata Naczepy firany lub chłodnie

Naczepy firanki -

Głównie przerzuty, Szwecja - Włochy, z okazjonalnymi trasami do Niemiec i sporadycznymi wyjazdami do Francji. W Szwecji obsługujemy rejon łagodny pod względem warunków pogodowych i drogowych.

Naczepy chłodnie – Głównie Niemcy/Benelux/Włochy

Wymagania:

minimum roczne doświadczenie w pracy jako kierowca C+E

mile widziane doświadczenie na trasach w Szwecji i Włoszech

chęć do pracy i dbałość o powierzony sprzęt

znajomość korzystania z przepraw promowych

prowadzenie podstawowej, prostej dokumentacji

umiejętność pracy na naczepach typu firana/chłodnia lub gotowość do przyuczenia

język angielski komunikatywnie

podstawowy ADR

Oferujemy:

pracę od zaraz!

atrakcyjne wynagrodzenie umowę o pracę

pracę z nowymi ciągnikami oraz naczepami

przydział środków czystości

przydział sprzętu oraz narzędzi niezbędnych do pracy

całodobową pomoc biura w przypadku problemów na trasie

partnerską atmosferę

Jeśli jesteś gotowy do pracy jako Kierowca Międzynarodowy C+E i chcesz dołączyć do naszego zespołu, prosimy o przesłanie swojego CV lub kontakt telefoniczny. Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy. Wszystkie aplikacje będą rozpatrywane poufnie.

Lokalizacja

Waganiec,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Waganiec
ID: 909387433