2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Mazowieckie
  5. Kierowca - Grodzisk Mazowiecki
Dodane 05 kwietnia 2024

Kierowca Międzynarodowy Bus Plandeka do 3,5T

Wynagrodzenie

7 000 - 11 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Grodzisk Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Krajowy oraz międzynarodowyDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Firma LBN LOGISTICS Sp. z o.o. poszukuje kierowców międzynarodowych na BUSY plandeki do 3,5 T. Realizujemy głownie stałe zlecenia dla polskich oraz międzynarodowych korporacji.

Wymagania:

  • Ważne prawo jazdy kat. B

  • Dyspozycyjność, zaangażowanie i odpowiedzialność

  • Dbałość o samochód i inne powierzone mienie

  • Dobra orientacja w terenie

  • Komunikatywność

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie i obsługa auta dostawczego Renault Master plandeka 10 palet

  • Systemy pracy:

4/5 dniowa praca w kółkach (do uzgodnienia)

2 tyg./ weekend (do uzgodnienia)

3 tyg./ tydzień (do uzgodnienia)

3 tyg. -4 tyg./ tydzień (do uzgodnienia)

  • Trasy na terenie UE oraz Polski

  • Wypełnianie dokumentów transportowych

Oferujemy:

  • opiekę dedykowanego spedytora

  • System dniówkowy, zarobki w zależności od systemu pracy

  • Nową flotę samochodów (max 1 rok)

  • Praca głównie na stałych liniach, nie przekazujemy kierowcy zewnętrznej spedycji

  • Miłą atmosferę w pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Karty paliwowe

  • Umowę o pracę

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny pod podanym numerem telefonu.

Lokalizacja

Grodzisk Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Grodzisk Mazowiecki
ID: 909689882