2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Kujawsko-pomorskie
  5. Kierowca - Bydgoszcz
Aleksandra
Dodane 31 maja 2024

Kierowca międzynarodowy C+E

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcyZasięg transportu: Krajowy oraz międzynarodowy

Firma DPV Logistic z siedzibą w Bydgoszczy zatrudni osobę na stanowisku: Kierowca międzynarodowy C+E (BAZA TUCZNO 88-126)

Oferujemy:

- Dołączenie do zespołu pasjonatów transportu,

- Pracę w nowoczesnej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,

- Możliwość rozwoju kwalifikacji zawodowych,

- Szkolenia, wyjazdy integracyjne i pakiet benefitów,

- Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę),

- Wynagrodzenie 7500 - 10 000 pln

Wymagania:

- prawo jazdy kat. C+E

- Karta kierowcy,

- Kurs na przewóz rzeczy

- Dyspozycyjność - Komunikatywność i wysoka kultura osobista,

- Bardzo dobra organizacja pracy,

- Rzetelność,

- Zaangażowanie, samodzielność,

- Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym, znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem (niemiecki, francuski),

Zakres obowiązków:

- prowadzenie pojazdu,

- załadowywanie i rozładowywanie oraz nadzór nad załadunkiem i wyładunkiem,

- obsługę codzienną pojazdów i przyczep,

- inne prace podejmowane w celu wykonania zadania służbowego lub zapewnienia bezpieczeństwa osób, pojazdu i rzeczy,

- niezbędne formalności administracyjne,

- utrzymanie pojazdu w czystości;

Benefity:

- dofinansowanie zajęć sportowych,

- prywatna opieka medyczna,

- możliwość uzyskania uprawnień,

- dofinansowanie nauki języków,

- dofinansowanie szkoleń i kursów,

- ubezpieczenie na życie,

- zniżki na firmowe produkty i usługi,

- paczki świąteczne;

PROSIMY O KONTAKT POPRZEZ WIADOMOŚĆ LUB E-MAIL. Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami, którzy prześlą CV.

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 918869080