2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Wielkopolskie
  5. Kierowca - Kostrzyn
Dodane 05 kwietnia 2024

Kierowca Międzynarodowy C+E

Lokalizacja

Kostrzyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko międzynarodowyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

Miejsce pracy: Poznań/KOSTRZYN WLKP

OPIS STANOWISKA:

-praca na terenie UE

-stała umowa o pracę

-stała pensja, niezależna od ilości zrobionych kilometrów

WYMAGANIA:

-doświadczenie w transporcie międzynarodowym

-aktualne prawo jazdy kategorii C + E,

-aktualna karta kierowcy - KOD95

-aktualna kwalifikacja wstępna/okresowa (kurs na przewóz rzeczy),

-aktualne psychologiczne badania lekarskie (psychotesty),

-zaangażowanie i solidność w wykonywanych obowiązkach

-komunikatywność

OFERUJEMY:

-bardzo atrakcyjne wynagrodzenie - pełen ZUS

-stałą pracę w stabilnej firmie transportowej

-nowoczesny w pełni wyposażony zestaw przypisany do kierowcy

- profesjonalny warsztat pojazdów i pełne wsparcie techniczne

Do przesyłanych aplikacji prosimy dopisać klauzulę:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Informujemy, że Administratorem danych jest Krajowy i Międzynarodowy Transport Ciężarowy Grzegorz Mrozek z siedzibą ul. Cmentarna 2 Kostrzyn Wlkp . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Lokalizacja

Kostrzyn,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kostrzyn
ID: 781166393