2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Dolnośląskie
  5. Kierowca - Legnica
Malwina
Dodane 22 kwietnia 2024

Kierowca Międzynarodowy C+E - Legnica - Niemcy - automotive

Lokalizacja

Legnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowej, Uprawnienia ADRZasięg transportu: Tylko międzynarodowyRekrutacja online

Zaparkuj z nami na stałe! Raben Transport szuka Kierowców kat C+E.

Zostaniesz naszym mistrzem kierownicy na krajowych i europejskich trasach. Wykażesz się samodzielnością i zmysłem orientacji w terenie, ale będziesz też w kontakcie z fantastycznymi ludźmi, którzy zawsze chętnie poprowadzą Cię do celu.

Miejsce pracy: Gniewomierz k. Legnicy

Twój zakres obowiązków:

  • Realizacja zleceń transportu międzynarodowego - Legnica - Niemcy

  • Przestrzeganie obowiązujących przepisów, w tym czasu pracy Kierowcy

  • Dbałość o powierzony ładunek

  • Sprawne i terminowe wypełnianie dokumentów

  • Dbałość o narzędzia pracy i ekonomiczną eksploatację pojazdu

  • Wolne weekendy

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie min pół roku.

  • Posiadanie prawo jazdy kat. CE z kodem 95 + Kartę Kierowcy

  • Aktualne uprawnienia i badania (orzeczenie lekarskie + psychotesty)

  • Ukończony kurs na przewóz rzeczy

  • ADR w zakresie podstawowym - wymagane

To oferujemy:

  • SYSTEM WYNAGRODZEŃ ZGODNY Z WYMOGAMI PRAWNYMI OBOWIĄZUJĄCYMI OD 01.02.2022 POLSCE I UE (PAKIET MOBILNOŚCI)

  • Pracę w systemie export - import

  • AUTO nie jest przypisane do Kierowcy

  • Pracę w pojedynczych (CIĄGNIK Z NACZEPĄ - FIRANKA) - Nowy Mercedes Actros Mp5

  • Terminowe WYNAGRODZENIE w oparciu o umowę o pracę - bezpośredni pracodawca

  • Benefity dla Ciebie i Twoich bliskich ( prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie)

  • Telefon służbowy również do celów prywatnych, nawigację, odzież firmową

  • Kartę multisport plus, kartę makro, kartę sim

  • Dodatki na święta

  • Program emerytalny PPK

  • Przestrzeganie przepisów czasu pracy

  • Karty paliwowe i flotowe, urządzenia do opłat drogowych (krajowe i zagraniczne), zaliczki na niezbędne wydatki (np. mosty, tunele, parkingi)

  • Szkolenia z ekojazdy, jazdy defensywnej

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Legnica,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Legnica
ID: 897277767