2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Wielkopolskie
  5. Kierowca - Ostrów Wielkopolski
Dodane 18 kwietnia 2024

Kierowca Międzynarodowy Dniówka 300zł / Водій-міжнародник

Wynagrodzenie

7 000 - 9 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ostrów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko międzynarodowyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Kontakt sms 24/7 / What's app / telefonicznie pon-pią: 10:00-15:00

Firma KK Serwis to dynamiczna firma transportowa, która poszukuje doświadczonego Kierowcy Międzynarodowego, aby wzmocnić nasz zespół. Jeśli jesteś zaangażowanym, odpowiedzialnym kierowcą z doświadczeniem w transporcie międzynarodowym, ta oferta jest dla Ciebie!

Wymagania:

  • Minimum rok doświadczenia jako kierowca międzynarodowy

  • Znajomość przepisów dotyczących międzynarodowych przewozów drogowych

  • Dobra znajomość map i nawigacji

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub innego języka obcego (mile widziana)

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy

  • Stabilne zatrudnienie i terminowe wypłaty

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Profesjonalne wsparcie i przyjazną atmosferę pracy

  • System 3/1 lub 4/1

  • 300zł dniówki za KAŻDY dzień w trasie

  • Trasy po zachodzie bez Francji

  • Brak tras do Wielkiej Brytanii oraz wyspy sąsiadujące

  • Około 4000km Tygodniowo

Samochody:

  • TYLKO spanie na górze

  • Fiat Ducato lub Renault Master (Taki jaki będzie na stanie podczas wyjazdu)

  • Zabudowa Plandeka 10euro palet

  • Zjazd i wyjazd za każdym razem tym samym autem

Obowiązki kierowcy:

  • Utrzymywania norm spalania pojazdu, cen tankowania oraz poprawność wypełnienia dokumentów

  • Odbieranie telefonów

  • Dbanie o czystość samochodu

  • Rzetelna współpraca ze spedytorem

Dokumenty wymagane od osób z poza UE:

  • Orzeczenie lekarskie od lekarza uprawnionego (Jeśli nie ma jest możliwość wyrobić, wystawiamy skierowanie)

  • Aktualne Prawo Jazdy

  • Orzeczenie psychologiczne (Jest możliwość wyrobienia w mieście w którym znajduje się firma)

  • Karta Pobytu / Paszport / Dowód Osobisty / PESEL

Zapraszamy do biura na rekrutacje:

ul. Bacewicz 12, 63-400 Ostrów Wielkopolski

Jeśli jesteś gotowy/przygotowana na podróże i wyzwania międzynarodowych tras to zapraszamy do kontaktu. Czekamy na Ciebie.

Контакт по SMS 24/7 / What's App / телефоном пн-пт: 10:00-15:00

Компанія KK Serwis- це динамічна транспортна компанія, яка шукає досвідного міжнародного водія, щоб підсилити нашу команду. Якщо ви відповідальний водій з досвідом роботи в міжнародній транспортній справі, ця пропозиція для вас!

Вимоги:

  • Мінімум один рік досвіду роботи як міжнародний водій

  • Знання міжнародних правил дорожнього руху

  • Гарне знання мап і навігації

  • Комунікативне володіння англійською мовою або іншою іноземною мовою (бажано)

Ми пропонуємо:

  • Привабливу зарплату та систему бонусів

  • Стабільне працевлаштування та своєчасну виплату зарплати

  • Можливість професійного зростання

  • Професійну підтримку та дружню робочу атмосферу

  • Систему 3/1 або 4/1

  • 300 злотих денних за КОЖЕН день у маршруті

  • Маршрути західної частини без Франції

  • Відсутність маршрутів до Великої Британії та суміжних островів

  • Приблизно 4000 км щотижня

Автомобілі:

  • ТІЛЬКИ сон на верхньому ярусі

  • Fiat Ducato або Renault Master (той, який буде доступний на момент виїзду)

  • Планова платформа за 10 євро за палету

  • Виїзд і прибуття завжди тим самим автомобілем

Обов'язки водія:

  • Підтримання норм споживання пального автомобіля, цін на заправку та правильність заповнення документів

  • Відповідь на телефонні дзвінки

  • Догляд за чистотою автомобіля

  • Чесне співробітництво з експедитором

Документи, необхідні для осіб з-поза ЄС:

  • Лікарське заключення від уповноваженого лікаря (якщо його немає, є можливість оформити, ми видаємо направлення)

  • Дійсне посвідчення водія

  • Психологічне заключення (є можливість оформлення у місті, де знаходиться компанія)

  • Посвідчення на проживання / паспорт / особистий ідентифікаційний номер / ІПН

Запрошуємо на співбесіду до офісу:

Bacewicz 12, 63-400 Ostrów Wielkopolski

Якщо ви готові до подорожей і викликів міжнародних маршрутів, ми чекаємо на вас. Зв'яжіться з нами. Чекаємо на вас.

Lokalizacja

Ostrów Wielkopolski,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Ostrów Wielkopolski
ID: 852292335