2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Małopolskie
  5. Kierowca - Kraków
  6. Kierowca - Grzegórzki
Dodane 07 kwietnia 2024

Kierowca międzynarodowy kat. B

Wynagrodzenie

3 500 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Grzegórzki

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Krajowy oraz międzynarodowyDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendy

Firma Transportowa Colambia poszukuje samozatrudnionego Kierowcy Międzynarodowego do współpracy na zasadzie B2B.

Wymagania:

• Posiadanie prawa jazdy kategorii B.

• Zaświadczenie o niekaralności.

• Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

• Dyspozycyjność do pracy w trybie 2/1, 3/1, 4/1, z możliwością przedłużenia trasy dla chętnych.

• Dobra orientacja w terenie.

• Zaangażowanie i odpowiedzialność za auto.

• Preferowane doświadczenie w pracy jako kierowca zawodowy.

• Chęć założenia własnej działalności lub już posiadanie własnej działalności.

Opis stanowiska:

• Prowadzenie auta na terenie EU (głównie trasy Skandynawskie, Niemcy)

• Wykonywanie dostaw na wyznaczone trasy, zapewniając terminowość i skuteczność.

• Wypełnianie niezbędnych dokumentów transportowych oraz prowadzenie ewidencji podróży zgodnie z procedurami firmy.

• Utrzymywanie regularnego kontaktu ze spedytorem w celu koordynacji tras oraz rozwiązywania ewentualnych problemów logistycznych.

Oferujemy:

• Stabilne warunki współpracy na umowę B2B.

• Nowy bus Renault Master z ogrzewaniem postojowym oraz łóżkiem.

• Możliwość pracy w dynamicznym i rozwijającym się środowisku.

• Atrakcyjne wynagrodzenie.

Jeśli spełniasz powyższe wymagania, prosimy o kontakt telefoniczny lub przez olx.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Grzegórzki
ID: 910201440