2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Śląskie
  5. Kierowca - Mysłowice
Dodane 31 marca 2024

Kierowca Międzynarodowy kat.B

Wynagrodzenie

4 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Mysłowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweZasięg transportu: Tylko międzynarodowy

Opis

Zapraszamy do rekrutacji na stanowisko kierowcy bus 10 ep.

Dostępne są dwa warianty pracy:

I wariant: Wyjazdy 3:1 bądź 2:1 Europa

II wariant: jednodniowe kółka ( bliska Europa )

Obowiązki:

Planowanie tras i przestrzeganie harmonogramów dostaw, zabezpieczanie ładunku oraz właściwe rozmieszczenie, przestrzeganie zasad i przepisów dotyczących prowadzenia pojazdów ciężarowych, zgłaszanie wad, wypadków i naruszeń, dbanie o powierzone mienie, profesjonalizm w kontakcie z klientami, pilnowanie dokumentacji transportowej.

Wymagania:

Ważne prawo jazdy, znajomość dokumentacji transportowej oraz przepisów konwencji CMR, dobra znajomość przepisów bezpieczeństwa, komunikatywność, dostępność.

WYNAGRODZENIE:

4 500 zł -6 000 zł.

Lokalizacja

Mysłowice,

Śląskie

Śląskie, Mysłowice
ID: 908680807