2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Lubelskie
  5. Kierowca - Biała Podlaska
Dodane 15 kwietnia 2024

Kierowca międzynarodowy kat. B, BUS do 3,5T

Wynagrodzenie

7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Biała Podlaska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko międzynarodowy

Poszukujemy osoby na stanowisko kierowcy kat. B w ruchu międzynarodowym (Europa zachodnia). Praca możliwa od zaraz.

Obowiązki:

  • - Dbanie o powierzony samochód (Renault Master plandeka z windą);

  • - Wypełnianie dokumentacji transportowej zgodnie z instrukcjami spedytora;

  • - Nadzorowanie właściwego załadunku i rozładunku towarów.

  • - Zgłaszanie wszystkich trudności podczas wykonywania trasy

WYMAGANIA:

  • - doświadczenie w transporcie krajowym lub międzynarodowym min. 6 miesięcy - WARUNEK KONIECZNY

  • - komunikatywność i zaradność;

  • - gotowość do wyjazdu na min. 3 tygodnie

  • - obywatelstwo polskie - WARUNEK KONIECZNY

Oferujemy:

  • - Umowa o pracę

  • - wynagrodzenie wypłacane po zjeździe 250zł / dniówka

  • - możliwość premii

  • - auto przypisane do kierowcy

  • - opiekę spedytora (własna spedycja)

  • - narzędzia niezbędne do pracy (karta paliwowa Shell, telefon służbowy)

  • - baza Biała Podlaska

Lokalizacja

Biała Podlaska,

Lubelskie

Lubelskie, Biała Podlaska
ID: 857155096