2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Podkarpackie
  5. Kierowca - Stalowa Wola
Dodane 03 kwietnia 2024

Kierowca międzynarodowy z kat. C

Lokalizacja

Stalowa Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. CWymagane uprawnienia: Uprawnienia ADR, Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Krajowy oraz międzynarodowy

Poszukujemy kierowce z kat. C. Transport głównie Europa i Polska

Obowiązki:

  • Planowanie tras i przestrzeganie harmonogramów dostaw.

  • Załadunek i rozładunek towarów.

  • Zabezpieczanie ładunku oraz właściwe rozmieszczenie i wyważenie go w pojeździe.

  • Przestrzeganie zasad i przepisów dotyczących prowadzenia pojazdów ciężarowych.

  • Zgłaszanie wad, wypadków i naruszeń.

  • Wykonywanie codziennej obsługi technicznej ciężarówki.

  • Profesjonalizm w kontakcie z klientami.

  • Sprawdzanie, czy ładunki są poprawnie skompletowane.

Wymagania:

  • Ważne prawo jazdy.

  • Uprawnienia ADR

  • Brak wykroczeń drogowych.

  • Dobra znajomość przepisów bezpieczeństwa.

Oferujemy :

  • Umowa o pracę, pełny etat. ( terminowe wypłaty)

  • Praca 3/1 lub 2/1

  • Auto: Mercedes Benz 1523 Atego

Lokalizacja

Stalowa Wola,

Podkarpackie

Podkarpackie, Stalowa Wola
ID: 909119265