2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Dolnośląskie
  5. Kierowca - Polkowice
Kinga Yilinkou
Dodane 05 maja 2024

kierowca na krótkie trasy, tylko w gdzinach pracy

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Polkowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweWymagane uprawnienia: Karta kierowcyZasięg transportu: Tylko krajowyDyspozycyjność: Praca zmianowa

Posiadasz prawo jazdy kat. C lub C+E i poszukujesz pracy blisko miejsca zamieszkania? Świetnie się składa! Mamy ofertę, w której trasy wykonujesz tylko w konkretnych godzinach pracy, a najdłuższa trasa to około 100 km.

Zapewniamy umowę o pracę i możliwości zdobycia dodatkowych uprawnień

oferujemy

  • umowę o pracę ze stałym wynagrodzeniem + liczne dodatki (np. dodatek frekwencyjny 469 zł, dodatek za zmianowośc 869 zł, dodatki za godziny nocne, nadgodziny i dyżury)
  • trasy blisko miejsca zamieszkania, tylko w godzinach pracy
  • dofinansowanie do posiłków za każdy przepracowany dzień
  • dodatek za każde dodatkowe uprawnienia
  • niezbędne szkolenia wedle potrzeb

zadania

  • odbiór towaru od klienta, dowóz do firmy
  • obsługa maszyn, żurawi i wózka widłowego

oczekujemy

  • prawo jazdy kat. C ub C+E
  • karta kierowcy
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe i obsługę żurawi

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Polkowice,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Polkowice
ID: 913576362