2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Łódzkie
  5. Kierowca - Wolbórz
Dodane 03 kwietnia 2024

Kierowca Operator Mobilnej Mieszalni Pasz

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wolbórz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. CZasięg transportu: Tylko krajowy

Zatrudnię osobę z doświadczeniem lub do przyuczenia ale posiadającą prawo jazdy kategorii C/C+E.

Opis stanowiska:

·        Obsługa mobilnej mieszalni, dojazd i produkcja paszy u klienta wg określonej receptury. Codzienna obsługa maszyny i dbałość o jej stan.

·        Wymagane prawo jazdy kat. C / C+E.

·        Wymagana odpowiedzialność i dbałość o powierzoną maszynę.

·        Wymagana organizacja pracy, uczciwość i pracowitość oraz kultura osobista w kontaktach z Klientami.

Zarobki na poziomie 5-8tyś PLN na miesiąc.

Jesteś zainteresowany lub masz więcej pytań zadzwoń: 51*******16 (właściciel)

Lokalizacja

Wolbórz,

Łódzkie

Łódzkie, Wolbórz
ID: 909177086