2. Praca
  3. Logistyka, zakupy, spedycja
  4. Logistyka
  5. Logistyka - Śląskie
  6. Logistyka - Postęp
Karina Kaźmierczak
Dodane 25 kwietnia 2024

Kierowca/ Operator Wózka Widłowego - Jurajska S.A.

Lokalizacja

Postęp

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Miejsce pracy: Postęp

Zadania:

  • Obsługa wózka widłowego,

  • Załadunek i rozładunek towarów,

  • Kompletacja towaru,

  • Wykonywanie prac związanych z funkcjonowaniem magazynu,

  • Utrzymywanie czystości i porządku w miejscu pracy.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie,

  • Doświadczenie w pracy w magazynie będzie dodatkowym atutem,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu,

  • Samodzielność i odpowiedzialność,

  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych z wymianą butli gazowych z UDT,

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

W zamian oferujemy:

  • Pracę na okres sezonu w firmie z wieloletnim doświadczeniem,

  • Wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenie zawodowego,

  • Adaptacje na stanowisku pracy.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Administratorem danych jest Jurajska S.A. z siedzibą w Postępie przy ul. Myszkowskiej 40, 42-350 Koziegłowy. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez Jurajska S.A. zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str.1)"POLITYKA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH (POLITYKA TRANSPARENTNOŚCI) ZNAJDUJE SIĘ NA STRONIE WWW.JURAJSKA.PL

Lokalizacja

Postęp,

Śląskie

Śląskie, Postęp
ID: 897044755