2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Świętokrzyskie
  5. Kierowca - Jędrzejów
Dodane 03 kwietnia 2024

Kierowca pojazdu do 3,5 t

Lokalizacja

Jędrzejów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowy

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Mar-Tom" Sp. z o.o. z siedzibą w Jędrzejowie w związku z dynamicznym rozwojem Firmy poszukuje osób na stanowisko: KIEROWCA pojazdu do 3,5t

Obowiązki:

  • załadunek towaru na samochód służbowy,

  • dostarczanie towaru do partnerów handlowych,

  • rozładunek.

Wymagania:

  • czynne prawo jazdy (minimum 1 rok),

  • dyspozycyjność,

  • zaangażowanie,

  • wysoka kultura osobista i odpowiedzialność,

  • dbałość o prawidłowy obieg dokumentów związanych z transportem towarów,

  • bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;

  • stabilne warunki zatrudnienia,

  • po okresie próbnym (1 miesiąc) zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

Zapraszamy do wysyłania CV poprzez OLX.

W treści należy zawrzeć klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych (CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacyjnym i usuwane):

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

Lokalizacja

Jędrzejów,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Jędrzejów
ID: 631506488