2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Śląskie
  5. Kierowca - Tychy
Dodane 07 kwietnia 2024

kierowca/pomocnik koordynator zbiórek odzieży używanej stała dorywcza

Wynagrodzenie

27,70 - 32 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Tychy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowy

Potrzebne solidne osoby z doświadczeniem jazdy samochodem dostawczym przy organizowanych zbiórkach rzeczy używanych (głównie odzieży i makulatury). Pomocnicy przy organizowanych zbiórkach odzieży używanej. Umowa zlecenie, docelowo umowa o pracę na pełny etat.

Obowiązki: odbieranie rzeczy z posesji, rozładunek i załadunek tych rzeczy, kolportaż ulotek (wg potrzeb).

Zapraszamy na rozmowę, Tychy, ul.Objazdowa 30 (Mąkołowiec) codziennie w dni robocze w godz. 8-14, telefonicznie w godz. 8-16 pod nr 60*******48 Praca od zaraz.

Lokalizacja

Tychy,

Śląskie

Śląskie, Tychy
ID: 297103964