2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Kujawsko-pomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Bydgoszcz
Dodane 23 kwietnia 2024

Kierowca, pracownik gospodarczy

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Biuromax-Balcer Sp. z o. o. poszukuje pracownika na stanowisko kierowcy obejmującego też prace gospodarcze uwzględniając poniższe informacje:

Miejsce pracy:

Bydgoszcz,

OBOWIĄZKI:

  • przygotowywanie paczek do transportu (zdecydowana większość to niewielkie lekkie paczki),

  • załadunek, rozładunek, dostarczenie towaru,

  • przygotowywanie przesyłek kurierskich,

  • dbałość o obieg powiązanych dokumentów,

  • wykonywanie drobnych prac gospodarczych,

  • utrzymanie czystości w budynku i na terenie należącym do posesji,

  • wspieranie współpracowników w wykonywanych zadaniach,

  • obsługa utylizacji materiałów handlowych, serwisowych itp.

Oczekiwania:

  • sprawna organizacja pracy własnej,

  • samodzielność i dokładność,

  • punktualność,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • własna inicjatywa, zaangażowanie,

  • komunikatywność,

  • sprawne posługiwanie się mapami Google, nawigacją,

  • utrzymywanie czystości pojazdów i stanowiska pracy,

  • noszenie odzieży z logotypem dostarczonej przez firmę,

  • dbanie o dobry wizerunek firmy,

  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • użytkowanie klimatyzowanych pojazdów typu Fiat Fiorino i Ford Transit,

  • stabilne warunki zatrudnienia,

  • wyjazdy: Bydgoszcz i okolica 95%, województwo 4%, poza województwem 1%,

  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 – 15.30,

  • przyjazne warunki pracy w nowoczesnym biurze i przyjaznym zespole,

  • wsparcie ze strony przełożonych i współpracowników,

  • zapewnione miejsce parkowania pojazdu.

Aplikacje proszę wysyłać za pośrednictwem portalu OLX. Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 884474897