2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Małopolskie
  5. Kierowca - Kraków
  6. Kierowca - Łagiewniki-Borek Fałęcki
Dodane 09 kwietnia 2024

Kierowca prawo jazdy kat. B, praca dorywcza, współpraca długoterminowa

Wynagrodzenie

27,70 - 31 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowyDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Poszukujemy osoby na stanowisko Kierowca. Praca nie jest w pełnym wymiarze godzin. Jest to praca dorywcza. Elastyczny grafik ustalany z miesięcznym wyprzedzeniem. Praca w tygodniu oraz w weekendy w godzinach 6:00 - 14:00.

Zakres obowiązków:

  • dostarczanie naszych produktów do 5 punktów w Krakowie,

  • dostarczanie naszych produktów do dwóch lokalizacji poza Krakowem,

  • dostarczanie wypieków na przyjęcia weselne i inne imprezy okolicznościowe.

Nasze wymagania:

  • prawo jazdy kat. B,

  • dyspozycyjność w dwa weekendy w miesiącu,

  • doświadczenie w prowadzeniu małych aut dostawczych,

  • odpowiedzialność.

  • uczciwość,

  • punktualność,

  • chęć podjęcia długotrwałej współpracy,

  • pozytywne nastawienie.

Oferujemy:

  • długotrwałą współpracę,

  • umowę zlecenie/ umowę o pracę,

  • pracę w miłej atmosferze (naprawdę miłej) :-)

  • elastyczny grafik

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki
ID: 910693379