2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Kujawsko-pomorskie
  5. Kierowca - Bydgoszcz
Dodane 19 kwietnia 2024

kierowca prezesa z możliwością zamieszkania

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Ищем водителя директора. Мы также приглашаем иностранцев - как женщин, так и мужчин - подать свои резюме. При необходимости мы предлагаем отдельное размещение. Знание польского языка не обязательно.

Poszukuję kierowcy dla prezesa. Zapraszam zarówno Panie jak i Panów do składania CV.

Obowiązki na stanowisku:

  • prowadzenie samochodu służbowego

  • okazjonalne kilkudniowe wyjazdy w delegacje krajowe i zagraniczne

  • realizowanie wyznaczonych zadań

Wymagania:

  • prawo jazdy kat.B

  • znajomość języka polskiego lub rosyjskiego

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego mile widziana

  • dyspozycyjność- gotowość do wyjazdów w krótkie i długie delegacje

Oferuję:

  • umowę o pracę

  • mieszkanie służbowe w razie potrzeby (samodzielne)

Uprzejmie proszę o składanie CV za pomocą portalu OLX. Proszę nie dzwonić i ewentualne pytania zadawać przez OLX. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami po długim weekendzie.

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 912999168