2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Wielkopolskie
  5. Kierowca - Lubosz
Dodane 12 kwietnia 2024

Kierowca / Przedstawiciel handlowy praca 3 dni w tygodniu! (Kat. B)

Wynagrodzenie

5 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lubosz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowy

Zatrudnię kierowcę/przedstawiciela handlowego.

Praca polega na sprzedaży i dostawie wyrobów cukierniczych, ustalaniu zamówień z kierownikami sklepów, dbanie o wysoki poziom sprzedaży i niski poziom zwrotów.

Praca 3 dni w tygodniu!

Szukam osoby odpowidzialnej, energicznej, dyspozycyjnej i przed wszystkim samodzielnej, która posiada wysoką kulturę osobistą oraz umiejętności w budowie relacji interpersonalnych.

Zakres obowiązków:

  • utrzymanie sprzedaży na danej trasie

  • monitorowanie rynku pod względem popytu i podaży

Wynagrodzenie podstawa + premia uzależniona od sprzedaży (%obrotu)

(Zapewniam zwrot wszyskich kosztów - dojazdy/hotele)

Proszę o kontakt telefoniczny, lub przesłanie CV prez OLX. Proszę o zamieszczenie zdjęcia w CV. Skontaktuje się z wybranymi kandydatami telefonicznie.

Lokalizacja

Lubosz,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Lubosz
ID: 833508658