2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Mazowieckie
  5. Kierowca - Piaseczno
Dodane 09 kwietnia 2024

Kierowca-Przewodnik do wypożyczalni kajaków w Piasecznie

Wynagrodzenie

26 - 32 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Piaseczno

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowyDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Do wypożyczalni kajaków Kajaki Jeziorka w okolicach Piaseczna potrzebujemy Kierowców-Przewodników na sezon letni (kwiecień-wrzesień)!!

NASZA MISJA:

  • Najważniejsza jest dla nas pełna i profesjonalna obsługa klientów, która przebiega w miłej atmosferze oraz przy zachowaniu maksimum bezpieczeństwa

  • Zapewniamy to postępując według odpowiednich procedur

  • Wyróżnia nas świetna i sprawna organizacja spływu kajakowego

  • Chcielibyśmy umożliwić wszystkim tym, którzy pragną odrobiny wypoczynku i aktywnej rekreacji, organizację spływu pobliską rzeką Jeziorką

  • Do pomocy w realizacji tego celu zapraszamy właśnie Ciebie!

NASZ ZESPÓŁ:

  • Jesteśmy amatorami kajakarstwa rzecznego z okolic Piaseczna

  • Współpracują z nami młode osoby z tej okolicy

  • Działamy od lipca 2020 roku. Serdecznie Cię zapraszamy do dołączenia do naszego zespołu!

NASZE PRODUKTY

  • Wypożyczalnia kajaków na rzece Jeziorce pod Warszawą

  • Baza wypożyczalni Kajaki Jeziorka znajduje się 20 km na południe od centrum Warszawy: goo.gl/maps/3McEb3zVZaZvxkuQ6

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Prawo jazdy kat. B

  • Biegła znajomość języka polskiego w mowie

  • Komunikatywność i siła przebicia w większej grupie osób

  • Punktualność

  • Sprawność fizyczna

  • Mile widziana umiejętność jazdy z przyczepką jednoosiową

  • Mile widziany status ucznia/ studenta oraz wiek poniżej 26 lat

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

TWOJE ZADANIA:

  • Powitanie klientów i ich formalna obsługa

  • Przewóz klientów wraz ze sprzętem kajakowym na miejsce wodowania

  • Przekazanie klientom informacji o trasie kajakowej oraz ich odprawa

  • Pomoc operacyjna (tankowanie, mycie samochodów) i w obsłudze bazy kajakowej (mycie kajaków, załadunek na przyczepkę)

NASZA OFERTA:

  • Praca na umowę zlecenie

  • Odpowiednie szkolenie

  • Posiłki dla pracowników

  • Komfortowe samochody

  • Praca w przyjemnej atmosferze w młodym zespole

  • Praca sezonowa, do końca września 2024, później start w kwietniu/maju 2025

Wejdź na Naszą stronę i zadzwoń!

kajaki-jeziorka.pl

57*******72

Lokalizacja

Piaseczno,

Mazowieckie

Mazowieckie, Piaseczno
ID: 850279213