2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Dolnośląskie
  5. Kierowca - Krzeptów
Dodane 25 kwietnia 2024

Kierowca - przewóz bagaży

Lokalizacja

Krzeptów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowy

WRO-LOT Usługi Lotniskowe Sp. z o.o. od 1995 r. zajmuje się obsługą naziemną pasażerów i samolotów w Porcie Lotniczym we Wrocławiu.

Zatrudniamy ponad dwustu wykwalifikowanych pracowników, którzy dokładają wszelkich starań, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Twój zakres obowiązków

  • Przewóz bagaży z lotniska do pasażerów,

  • Komunikacja z pasażerami,

  • Identyfikacja bagaży,

  • Prowadzenie dokumentacji odbioru i dostawy bagaży.

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Doświadczenie w prowadzeniu pojazdów typu BUS,

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu min. komunikatywnym,

  • Dbałość o powierzone mienie i bagaże,

  • Znajomość topografii Wrocławia i okolic,

  • Punktualność,

  • Dobra pamięć,

  • Uczciwość,

  • Niekaralność,

  • Praca na pełen etat min. 160 godzin,

  • Przestrzeganie przepisów drogowych.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie - od 15 kwietnia,

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w branży lotniczej,

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,

  • Niezbędne szkolenia,

  • Prywatną opiekę medyczną,

  • Ubezpieczenie na życie,

  • Dofinansowanie do pakietu Multisport,

  • Świadczenia socjalne,

  • Zniżkowe bilety lotnicze.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Krzeptów,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Krzeptów
ID: 909366113