2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Wielkopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Czarnków
Dodane 09 kwietnia 2024

Kierowca-ratownik zakładowej służby ratowniczej (Strażak)

Lokalizacja

Czarnków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

STEICO Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, liderem w produkcji ekologicznych materiałów izolacyjnych i konstrukcyjnych.

Obecnie do naszego zakładu w Czarnkowie poszukujemy osób na stanowisko:

Kierowca-ratownik zakładowej służby ratowniczej

ZADANIA:

  • Organizowanie i prowadzenie działań ratowniczo-gaśniczych w czasie walki z pożarami, klęskami żywiołowymi oraz likwidacja miejscowych zagrożeń,

  • Rozpoznawanie zagrożeń pożarowych i innych miejscowych zagrożeń oraz wnioskowanie o ich usunięcie,

  • Szkolenie i doskonalenie zawodowe,

  • Podejmowanie działań organizacyjno-technicznych usprawniających system alarmowania i współdziałania z jednostkami ochrony,

  • Utrzymywanie pojazdów pożarniczych w stałej sprawności technicznej, dbanie o ich schludny i czysty wygląd oraz porządek w miejscu garażowania.

OFERUJEMY:

  • Stabilność zatrudnienia,

  • Bogaty pakiet socjalny dla pracowników oraz ich rodzin,

  • Bezpłatny dowóz pracowników z kierunku Wielenia oraz Lubasza lub dopłatę do dojazdów z pozostałych miejscowości,

  • Atrakcyjny program poleceń pracowniczych,

  • Ubezpieczenia grupowe współfinansowane przez Pracodawcę,

  • Pracę w systemie 3 zmianowym 4 brygadowym.

OCZEKUJEMY:

  • Kursu podstawowego strażaka OSP, mile widziany kurs dla dowódców,

  • Prawa jazdy kat. C - warunek konieczny, plus pojazdy uprzywilejowane,

  • Aktualnego kursu Ratownika KPP (Kwalifikowana Pierwsza Pomoc),

  • Minimum 4 letniego doświadczenia praktycznego jako Strażak.

Dokumenty aplikacyjne (CV) należy przesłać na adres mailowy lub dostarczyć osobiście do Działu Personalnego w Czarnkowie, ul. Przemysłowa 2 , Pokój nr A006.

W temacie e-mail prosimy o podanie nazwy stanowiska

Prosimy o dopisanie klauzuli potwierdzającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tyko z wybranymi Kandydatkami/Kandydatami.

Lokalizacja

Czarnków,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Czarnków
ID: 753102722