2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Mazowieckie
  5. Kierowca - Mińsk Mazowiecki
Dodane 02 maja 2024

Kierowca samochodów ciężarowych pow. 3,5 t - zagranica

Wynagrodzenie

8 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Mińsk Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko międzynarodowyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Jesteśmy firmą transportową z ponad 25 letnim stażem i taborem ponad 100 pojazdów.

Opis stanowiska:

praca na terenie UE

Główne trasy: Polska - Hiszpania i Polska - Włochy

praca przez cały rok (bez sezonowości)

Wymagania:

prawo jazdy C+E

niekaralność

ważne badania i kursy na przewóz rzeczy (bądź nowe prawo jazdy), kod 95

Oferujemy:

atrakcyjne wynagrodzenie : podstawa +płaca sektorowa+ diety; widełki płacowe 8000-12000 zł

możliwości przejazdu przez dom;

przypisanie jednego auta na stałe z pełnym wyposażeniem (CB, telefon,)

stałe trasy;

większość załadunków z tyłu ( jazda na "plandekach");

akceptujemy różne systemy pracy np. 3/1 ; 4/1 lub inne do uzgodnienia;

możliwa także praca jako "Skoczka" na krótkie trasy wokół bazy w okolicach Mińsk Mazowiecki;

pauzy tylko na wygodnych, płatnych parkingach;

możliwość przystąpienia do atrakcyjnego ubezpieczenia grupowego;

dodatkowe ubezpieczenie (poza EKUZ) na wypadek pobytu w szpitalu zagranica;

dobrze zorganizowana praca - kierowca otrzymuje wytyczne dot. miejsca parkowania, tankowania, trasy przejazdu - 70% ładunki powtarzalne;

automaty do pobierania opłat drogowych oraz wykup winiet online przez dyspozytora;

Lokalizacja

Mińsk Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Mińsk Mazowiecki
ID: 690973618