2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Pomorskie
  5. Kierowca - Bojano
Dodane 23 kwietnia 2024

Kierowca samochodu asenizacyjnego C+E

Lokalizacja

Bojano

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowy

Opis

Firma WCTRON sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko:

Kierowca samochodu asenizacyjnego kat. C+E

Miejsce pracy: Bojano

OBOWIĄZKI:

  • bezawaryjne dostarczenie towarów na wyznaczone miejsce;

  • naprawy kabin sanitarnych;

  • serwisowanie toalet przenośnych.

WYMAGANIA:

  • prawo jazdy kat B C+E – WARUNEK KONIECZNY;

  • doświadczenie na stanowisku Kierowcy;

  • dyspozycyjność;

  • umiejętność planowania i organizacji pracy;

  • rzetelność, odpowiedzialność i dokładność w wykonywaniu zadań.

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę;

  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie;

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • odzież firmową;

  • prywatną opieka zdrowotna;

  • pakiet ubezpieczeń;

  • dofinansowania do wypoczynku.

Cieszymy się, że jesteś zainteresowany/a pracą w naszej firmie. Umieszczając pod treścią dokumentów aplikacyjnych zgodę o poniższej treści masz również możliwość wzięcia udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez spółkę WCTRON sp. z o.o. Pamiętaj, że zgoda na udział w przyszłych rekrutacjach jest całkowicie dobrowolna. „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych, dołączonych do niniejszego zgłoszenia w celu wpisania mnie do bazy kandydatów do pracy, z możliwością ich wykorzystania w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez spółkę WCTRON sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przez okres 24 miesięcy”.

Aplikując wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych dobrowolnie w dokumentach aplikacyjnych (w tym w szczególności w CV), których zakres wykracza poza katalog danych wskazanych w art. 221 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy, przez firmę WCTRON sp. z o.o. z/s we Wrocławiu w celu wykorzystania ich do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko na które aplikujesz. Podanie danych wykraczających poza katalog danych niezbędnych do prowadzenia rekrutacji jest całkowicie dobrowolne i nie wpływa na możliwość udziału w rekrutacji, a ich niepodanie nie będzie skutkować żadnymi negatywnymi konsekwencjami.

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – dalej zwane RODO informujemy: 1. Administratorem Twoich danych osobowych zawartych w CV i innych dokumentach aplikacyjnych jest WCTRON sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, KRS: 0000788860 (dalej zwany „Administratorem”). Dane kontaktowe Administratora WCTRON sp. z o.o., ul. Wybrzeża Juliusza Słowackiego 9, 50-406 Wrocław, 2. Zapewniając stały nadzór nad prawidłowością procesu przetwarzania danych osobowych Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych. Jest to osoba, z którą możesz się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw przysługujących w związku z ich przetwarzaniem elektronicznie 3. Celem przetwarzania Twoich danych osobowych jest ocena kwalifikacji zawodowych pod kątem stanowiska, na które aplikujesz (przeprowadzenie postępowania rekrutacyjnego). Jeśli wyraziłaś/eś zgodę na udział w innych procesach rekrutacyjnych, celem przetwarzania danych jest ocena kwalifikacji zawodowych również pod kątem przyszłych procesów rekrutacyjnych. 4. Dane będą przetwarzane przez okres trwania rekrutacji na powyższe stanowisko, zaś w przypadku zgody na udział w innych rekrutacjach, do czasu cofnięcia zgody na ich przetwarzanie, co niezwłocznie spowoduje usunięcie Twoich danych z bazy, nie dłużej jednak niż przez okres 24 miesięcy. 5. Dane osobowe wskazane w przepisach prawa pracy lub w innych przepisach prawa (m.in.: Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa, w tym w szczególności art. 221 kodeksu pracy i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji (art. 6 ust. 1 lit. c RODO). Do wzięcia udziału w rekrutacji niezbędne jest załączenie Curriculum Vitae. CV powinno zawierać dane wskazane w art. 221§1 Kodeksu pracy, w szczególności: identyfikacyjne (imię, nazwisko, data urodzenia); kontaktowe; o wykształceniu (ukończonych szkołach, studiach, szkoleniach, kursach); kwalifikacjach zawodowych (umiejętnościach, doświadczeniu zawodowym); przebiegu dotychczasowego zatrudnienia (poprzednich pracodawcach, zajmowanych stanowiskach oraz obowiązkach zawodowych). Pozostałe dane osobowe (np., wizerunek, zainteresowania) nie są obowiązkowe i ich nie podanie nie ma wpływu na możliwość wzięcia udziału w rekrutacji, jednakże ich dobrowolne umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych, jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich przetwarzanie (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). Zgoda na przetwarzanie tychże danych może być w każdym czasie odwołana. Dlatego jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali Twoje dodatkowe dane osobowe, nie umieszczaj ich w swoim zgłoszeniu rekrutacyjnym. Jeżeli wyraziłeś/aś odrębną zgody na udział w innych rekrutacjach, Twoje dane na podstawie tejże zgody będą przetwarzane również w kolejnych naborach pracowników (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). Udzielona zgoda może zostać odwołana w każdym czasie. W zakresie danych dotyczących numeru telefonu oraz adresu e-mail podstawą prawną ich przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit. f RODO tzn. uzasadniony interes Administratora danych. Zgodnie z obowiązującą w naszej firmie procedurą rekrutacyjną kontakt z kandydatem odbywa się telefonicznie lub e-mailowo. Kontakt z potencjalnym pracownikiem stanowi uzasadniony interes Administratora. 6. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych zebranych podczas rozmowy kwalifikacyjnej, testów kwalifikacyjnych i innych sposobów weryfikacji zadeklarowanych kwalifikacji, jest art. 6 ust. 1 lit. f RODO tzn. uzasadniony interes Administratora danych. Mamy uzasadniony interes w tym, aby sprawdzić Twoje umiejętności i zdolności – jest to nam potrzebne do oceny, czy jesteś odpowiednią osobą na stanowisko, na które rekrutujemy. 7. Odbiorcami danych osobowych będą również podmioty, którym zlecamy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, w tym w szczególności podmioty świadczące usługi z zakresu prowadzenia szkoleń, IT, doręczania korespondencji. Podmioty te przetwarzają dane na podstawie zawartej z nami umowy i tylko zgodnie z naszymi poleceniami lub na podstawie przepisów prawa. Ponadto Twoje dane osobowe mogą zostać udostępnione podmiotom upoważnionym na podstawie obowiązujących przepisów prawa. 8. Przysługuje Tobie prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych – na zasadach określonych w art. 15 – 21 RODO, jak również prawo cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. 9. Twoje dane osobowe nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, o którym mowa o którym mowa w art. 22 ust. 1 i 4 RODO i nie będą transferowane do państw trzecich. 10. Jeżeli uważasz, że dane są przetwarzane niezgodnie z przepisami prawa, przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Lokalizacja

Bojano,

Pomorskie

Pomorskie, Bojano
ID: 873753211