2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Pomorskie
  5. Kierowca - Gdańsk
  6. Kierowca - Jasień
Dodane 14 maja 2024

Kierowca samochodu ciężarowego- praca na terenie miasta Gdańsk

Wynagrodzenie

6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Jasień

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. CWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko krajowy

Gdańskie Usługi Komunalne Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością zajmująca się odbiorem i transportem odpadów komunalnych oraz segregowanych na terenie Miasta Gdańska poszukuje pracowników na stanowiska:

                         KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO

kierowca pojazdu typu: śmieciarka, hakowiec

Miejsce pracy: teren Miasta Gdańsk

Miejsce rozpoczęcia i zakończenia pracy/Baza: Gdańsk, ul. Jabłoniowa 55

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • pracę na pełen etat

  • pracę od poniedziałku do piątku w godz. 6-14

  • wynagrodzenie od 6000 zł/brutto

  • dodatki / świadczenia:

    • dodatek do wypłaty za dojazdy rowerem do pracy

    • prywatną opiekę medyczną

    • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na atrakcyjnych warunkach

    • atrakcyjne świadczenia socjalne

Obowiązki:

  • prowadzenie pojazdu specjalistycznego - śmieciarka, hakowiec

  • wprowadzanie do systemu informacji dotyczących np. braku dojazdu, braku pojemnika, kontenera itp.

  • transport odpadów na terenie Miasta Gdańska po wyznaczonej trasie

  • wywóz odpadów do Zakładu Utylizacyjnego

  • właściwe zabezpieczenie przewożonego ładunku

  • przestrzeganie przepisów Prawo o Ruchu Drogowym

  • przestrzeganie przepisów BHP i PPOŻ

  • dbanie o stan techniczny pojazdu

  • codzienna kontrola stanu technicznego pojazdu (OC)

  • utrzymanie pojazdu w czystości

Wymagania:

  • udokumentowane doświadczenie (min. 2 lata) w prowadzeniu samochodów o łącznej masie całkowitej pow. 3,5 tony

  • czynne prawo jazdy kategorii C oraz ważna karta kierowcy do tachografu cyfrowego

  • aktualne świadectwo kwalifikacji zawodowej

  • wykształcenie min. zawodowe

  • umiejętność pracy w zespole

  • komunikatywność

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • wysoka kultura osobista

  • znajomość topografii miasta Gdańska - mile widziane

  • uprawnienia do obsługi urządzeń HDS - mile widziane

  • doświadczenie w pracy w branży komunalnej - mile widziane

Aplikację w formie CV prosimy przesyłać poprzez OLX lub za pomocą poczty elektronicznej na adres rekrutacja(a)guk.gda.pl z dopiskiem "kierowca samochodu ciężarowego".

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami / kandydatkami.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Jasień
ID: 862005839