2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Pomorskie
  5. Kierowca - Kwidzyn
Dodane 30 kwietnia 2024

Kierowca samochodu ciężarowego kat. C

Lokalizacja

Kwidzyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. CWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko krajowy

Opis

Dołącz do Naszego Zespołu Borys Company!!!

Jesteśmy najlepszym pracodawcą na lokalnym rynku pracy.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko kierowca kat. C .

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na cały etat,

  • Bardzo stabilne zatrudnienie,

  • Motywacyjny system premiowy.

Czego oczekujemy:

  • Chęci do pracy

  • Uśmiechu i pozytywnego nastawienia,

  • Uczciwości.

Zakres obowiązków:

- czynności związane z przygotowaniem pojazdu do przewozu, prowadzeniem prac załadunkowych i rozładunkowych, należytym wykonaniem przewozu na wyznaczonych trasach, ochrona powierzonego ładunku przed uszkodzeniem, zniszczeniem lub zaginięciem oraz prowadzenie dokumentacji przewozowej i jej rozliczenie.

Kontakt telefoniczny: Karol Gryń tel. 69*******00

Lokalizacja

Kwidzyn,

Pomorskie

Pomorskie, Kwidzyn
ID: 844070422