2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Śląskie
  5. Kierowca - Będzin
  6. Kierowca - Łagisza
Dodane 17 kwietnia 2024

Kierowca Samochodu Ciężarowego / Operator HDS

Lokalizacja

Będzin, Łagisza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

OPIS ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Transport materiałów budowlanych, sprzętu ciężkiego, szalunków itp. na i z placu budowy, Bieżąca obsługa i konserwacja sprzętu. WYMAGANIA: Aktualne prawo jazdy kat C+E wraz z niezbędnymi uprawnieniami do przewozu towarów, Podstawowe umiejętności i wiedza z zakresu eksploatacji i obsługi samochodów ciężarowych, Znajomość przepisów BHP w zakresie prowadzenia prac z wykorzystaniem sprzętu ciężkiego, Sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków, Wysoka kultura pracy i dbałość o powierzony sprzęt, Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu samochodów samowyładowczych (3, 4-ośki itp.), Doświadczenie i uprawnienia w zakresie obsługi urządzeń HDS będzie dodatkowym atutem, Gotowość do pracy na prowadzonych przez nas inwestycjach. OFERUJEMY: Atrakcyjne warunki pracy na podstawie umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku, Pomoc we wdrożeniu do pracy, Niezbędne narzędzia pracy, Pracę z doświadczonym i zaangażowanym zespołem, Dodatkowe benefity - ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna, karta multisport. KONTAKT: Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku aplikowania. Dziękujemy wszystkim kandydatom za przesłanie dokumentów. Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Na przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez P.W. „BANIMEX” Sp. z o.o. w celu przeprowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”

Śląskie

Śląskie, Będzin, Łagisza
ID: 912460084