2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Małopolskie
  5. Kierowca - Chrzanów
Dodane 24 kwietnia 2024

Kierowca samochodu ciężarowego pow. 3,5 t.

Lokalizacja

Chrzanów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EZasięg transportu: Tylko krajowyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

W celu wzmocnienia zespołu w dziale logistyki i transportu poszukujemy do naszego Oddziału w Chrzanowie zaangażowanych kandydatów do pracy na stanowisko:

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO POW. 3,5 t.

Miejsce pracy: Chrzanów, woj. małopolskie i śląskie.

Zakres obowiązków:

• Kierowanie pojazdem ciężarowym 3-osiowym wraz z przyczepą niskopodwoziową.

• Transport masy bitumicznej, materiałów sypkich/budowlanych, głównie: palety, maszyny budowlane, kontenery.

• Uczestniczenie w załadunku, jak również w wyładunku przewożonego materiału, maszyn, kontenerów.

• Odpowiedzialność za odpowiednie zabezpieczenie przewożonego materiału.

• Utrzymywanie powierzonego pojazdu w czystości.

• Bieżąca kontrola stanu sprawności samochodu.

• Samodzielne wykonywanie drobnych napraw.

Wymagania:

• Prawo jazdy kat. C+E oraz cyfrowa karta kierowcy.

• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

• Samodzielność, zaangażowanie i dyspozycyjność.

• Mile widziane doświadczenie w transporcie maszyn ciężkich.

Oferujemy:

• Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat.

• Zawsze wypłacane terminowo wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności.

• Prywatną opiekę medyczną.

• Dofinansowanie do pracowniczych kart sportowych.

• Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Czekamy na Twoje podanie CV!

BERGER BAU POLSKA Sp. z o.o. (Oddział Chrzanów)

ul. Wodzińska 55

32 - 500 Luszowice

Lokalizacja

Chrzanów,

Małopolskie

Małopolskie, Chrzanów
ID: 910817318