2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Dolnośląskie
  5. Kierowca - Mirosławice
Dodane 16 kwietnia 2024

Kierowca samochodu ciężarowego, transport krajowy –głównie Dolny Śląsk

Lokalizacja

Mirosławice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcyZasięg transportu: Tylko krajowyDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Opis

Zakres obowiązków:

·         prowadzenie auta ciężarowego (hakowiec, bramowiec, plandeka),

·         odbiór odpadów.

Wymagania:

·         prawo jazdy kategoria C + E,

·         doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

·         samodzielność, odpowiedzialność, zdolność logicznego i analitycznego myślenia,

·         umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

·         umowę o pracę na pełen etat,

·         pracę od poniedziałku do piątku głównie na terenie Dolnego Śląska,

·         ubezpieczenie medyczne i na życie dla pracowników i ich rodzin,

·         atrakcyjne wynagrodzenie,

·         pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

·         możliwość rozwoju zawodowego,

·         miłą atmosferę w zgranym zespole.

EKO-TECH Przedsiębiorstwo Projektowo-Usługowe sp. z o.o. zajmuje się gospodarką odpadami przemysłowymi.

Posiadamy:

·         ponad 30 lat doświadczenia i tradycji,

·         najnowocześniejszą w Polsce instalację/technologię oczyszczania ścieków i odpadów przemysłowych,

·         własną bazę logistyczną i transportową,

·         stabilną pozycję na rynku,

·         własne zakłady unieszkodliwiania,

·         własne zakłady produkcyjne.

Jesteśmy członkiem Krajowej Izby Gospodarki Odpadami oraz członkiem-założycielem Stowarzyszenia Polskich Przedsiębiorców Gospodarki Odpadami. Posiadamy ugruntowaną pozycję na rynku oraz rozbudowaną bazę klientów m.in. liderów rynku samochodowego (AutoMotive).

Lokalizacja

Mirosławice,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Mirosławice
ID: 912141395