2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Śląskie
  5. Kierowca - Katowice
  6. Kierowca - Szopienice-Burowiec
Dodane 29 kwietnia 2024

Kierowca samochodu ciężarowego z kat. C+E/robotnik drogowy (Katowice)

Lokalizacja

Katowice, Szopienice-Burowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EZasięg transportu: Tylko krajowy

ZABERD jest liderem na polskim rynku usług utrzymania dróg krajowych i autostrad. Naszym celem jest zapewnienie funkcjonowania bezpiecznej i efektywnej infrastruktury drogowej zapewniającej zrównoważony rozwój w Polsce.

Od 30 lat bierzemy udział w tworzeniu infrastruktury drogowej w Polsce mając na uwadze, że bezpieczne i nowoczesne drogi i autostrady są gwarancją zrównoważonego rozwoju. Jako lider rynkowy kompleksowego utrzymania sieci dróg i autostrad o długości ponad 2500 km jesteśmy zobowiązani do dostarczenia na rzecz społeczności bezpiecznej i efektywnej infrastruktury. U podstaw naszego sukcesu leży ciągła doskonałość procesów technologicznych, najnowsze metody budowlane, innowacyjność a przede wszystkim doświadczony zespół pracowników. Obecnie zatrudniamy ponad 300 pracowników i cały czas rozwijamy swoja działalność, kreując nowe atrakcyjne miejsca pracy na terenie całej Polski.

Kierowca samochodu ciężarowego z kat. C+E/robotnik drogowy (Katowice, woj. śląskie)

Twój zakres obowiązków:

·         Praca w brygadzie bitumiczno-asfaltowej jako kierowca samochodu ciężarowego C+E

·         Kierowanie zestawem pojazdów: ciągnik siodłowy + naczepa niskopodłogowa

·         Transport ciężkiego sprzętu i materiałów budowy dróg zestawem pojazdów niskopodwoziowych

·         Prace pomocnicze w brygadzie bitumicznej (w tym praca fizyczna)

·         Przewożenie sprzętu i materiałów budowlanych oraz wykonywanie pracy fizycznej jako członek brygady.

 Praca od poniedziałku od piątku.

 Nasze wymagania:

·         czynne prawo jazdy kat. C+E (warunek konieczny)

·         min. 2 letnie doświadczenie w prowadzeniu zestawu pojazdów

·         brak przeciwskazań do pracy fizycznej

·         gotowość do częstych podróży służbowych na terenie całej Polski

  Więcej informacji można uzyskać dzwoniąc od poniedziałku do piątku, w godzinach: 9:00 – 15:00, tel. 512 187 379

  Oferujemy:

·         zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·         pracę w firmie będącej rynkowym liderem w swojej branży

·         pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie

·         przyjazną atmosferę w pracy

·         atrakcyjne wynagrodzenie

 Informujemy, wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do ZABERD SPÓŁKA Z O. O. z siedzibą w: ul. Bystrzycka 24, 54-215 Wrocław (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem siedziby spółki Zaberd. Będziemy przetwarzali informacje o Tobie w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby wypełnić ciążące na nas obowiązki prawne – dane wskazane w Kodeksie pracy (m.in. dane identyfikacyjne, dane kontaktowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, umiejętności, kwalifikacje) lub w innych przepisach prawa (według wymogów ogłoszenia); (b) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i Twojej dostępności do rozpoczęcia pracy); (c) w oparciu o Twoją zgodę (np. Twój wizerunek, zainteresowania); w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. Twój adres e-mail, który jest niezbędny do Twojej identyfikacji na formularzu rekrutacyjnym). Twoje dane osobowe możemy przetwarzać także celu prowadzenia przyszłych rekrutacji na różne stanowiska (w oparciu o Twoją zgodę). Podanie danych osobowych wskazanych w przepisach prawa, niezbędnych do podjęcia działań na Twoje żądanie przed zawarciem umowy lub niezbędnych w naszym prawnie uzasadnionym interesie, jest obowiązkowe, żeby wziąć udział w rekrutacji.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Śląskie

Śląskie, Katowice, Szopienice-Burowiec
ID: 911949372