2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Pomorskie
  5. Kierowca - Wejherowo
Dodane 19 kwietnia 2024

Kierowca samochodu dostawczego do 3.5t - PREMIUMDACH Wejherowo

Wynagrodzenie

4 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wejherowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowy

Firma PREMIUMDACH Sp. z o. o. poszukuje osoby na stanowisko:

KIEROWCA

samochodu dostawczego do 3.5t

Obowiązki:

- Dostawa towarów

- Odbiór palet/zwrotów

- Weryfikacja jakościowa oraz ilościowa transportowanego towaru

- Prace związane z przygotowaniem towaru do załadunku

- Prace związane z rozładunkiem i załadunkiem towarów

- Utrzymywanie czystości i porządku samochodu

- Współpracę z pozostałymi działami firmy

- Dbanie o pozytywny wizerunek firmy i oferowanych produktów

Wymagania:

- Znajomość branży budowlanej

- Doświadczenie w obsłudze wózka widłowego

- Znajomość i umiejętność posługiwania się komunikatorami, Google Docs oraz urządzeniami z systemem Android oraz Windows

- Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów

- Zaangażowanie w wykonywane obowiązki

- Doświadczenie na stanowisku o podobnym zakresie obowiązków

Oferujemy:

- Atrakcyjne warunki wynagrodzenia

- Niezbędne narzędzia pracy, szkolenia, kursy

- Umowę o pracę i stabilne warunki zatrudnienia

- Ubezpieczenie na życie

- Możliwość wdrażania własnych pomysłów w celu doskonalenia usług

Miejsce pracy: Wejherowo

CV proszę przesłać na adres mailowy: szymon(a)premiumdach.pl

Więcej informacji o nas pod adresem: www.premiumdach.pl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami. Zgłoszenia przyjmujemy wyłącznie za pośrednictwem wiadomości e-mail.

Lokalizacja

Wejherowo,

Pomorskie

Pomorskie, Wejherowo
ID: 874161766