2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Świętokrzyskie
  5. Kierowca - Kielce
Dodane 25 kwietnia 2024

Kierowca Taxi kat.B

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowyDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendy

Opis

Poszukujemy kierowcy kat. B na samochód służbowy.

Kontakt w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00- 16:00

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie zleceń na przewóz osób

  • Prowadzenie samochodu w celu transportu pasażerów z punktu A do punktu B

  • Zapewnienie bezpiecznej jazdy i przestrzeganie przepisów drogowych

  • Dbanie o czystość i porządek wewnątrz samochodu

  • Obsługa kasy fiskalnej i właściwe dokumentowanie wykonanych kursów

  • Monitorowanie ruchu drogowego i wybieranie optymalnych tras przejazdu

    Przestrzeganie zasad etyki i profesjonalnego zachowania wobec pasażerów

  • Dobry interpersonalny i umiejętność komunikacji z różnymi typami pasażerów

  • Nastawienie na wysoką jakość obsługi i satysfakcję klientów

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. B -polskie

  • niekaralność

  • badania psychotechniczne / lekarskie, kierowca TAXI

  • zdjęcie

To oferujemy

  • elastyczny czas pracy

  • możliwość wysokich zarobków ( uzależniony od nakładu pracy)

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 912982168