2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Podkarpackie
  5. Kierowca - Rzeszów
Dodane 17 kwietnia 2024

Kierowca Taxi !!! Taxi Bolt Rzeszów DWA OSTATNIE MIEJSCA!

Wynagrodzenie

3 500 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Inny, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowyDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyRekrutacja online

Witam, poszukuję kierowców do Taxi Bolt, Free Now, Uber na !!!

PRACA OD ZARAZ !!!

WOLNA zmiana Pierwsza (6-14.00) Druga (14-22.00) Nocna (22-6.00) lub dorywczo

Zatrudnię zarówno osoby na pełny wymiar czasu (zmiany 8 lub 12 h), na weekend jak i dorywczo!!! Mile widziani studenci !!!

DODATKOWE PREMIE ZA WYNIKI !!!

Zapewniamy:

  • Samochód służbowy

  • Legalne i stabilne zatrudnienie

  • Wynagrodzenie prowizyjne 50% (w rzeczywistości z bonusami nawet do 70 % od utargu netto )

  • Wypłaty po każdej zmianie

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia lub umowy współpracy

  • Praca na zmiany (ty decydujesz kiedy i w które dni będziesz jeździć )

  • Ubezpieczenie Taxi

  • Szkolenie początkowe

  • 2-tygodniowe lub miesięczne wyrównanie zawsze terminowo

  • Koszty eksploatacyjne (paliwo - karta paliwowa, myjnia pokrywamy)

  • Wszystkie bonusy z aplikacji i napiwki dla CIEBIE!!!

  • Karty do tankowania

Obowiązki:

  • Przewóz klientów do wskazanych miejsc.

  • Punktualność.

  • Korzystanie z nawigacji samochodowej do wyznaczania najlepszej trasy.

  • Profesjonalizm w kontakcie z klientami niezależnie od okoliczności.

  • Pilnowanie, aby pojazd był zawsze zatankowany i gotowy do użycia

Wymagania:

  • Minimum 1 rok doświadczenia w prowadzeniu pojazdów, pozwalającego na bezpieczne wykonywanie pracy.

  • Zaświadczenie o niekaralności

  • Aktualne badanie lekarskie i psychotechniczne (pomagamy w wyrobieniu)

  • Ważne prawo jazdy.

  • Biegłość w posługiwaniu się nawigacją samochodową.

  • Dobre zarządzanie czasem.

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne.

CV PROSZĘ WYSYŁAĆ NA : rekrutacja.elektromar(małpa)gmail.com

Informuję iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 811190276