2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Małopolskie
  5. Kierowca - Kraków
  6. Kierowca - Bronowice
Dodane 15 kwietnia 2024

Kierowca Taxi Uber/Bolt Auto na WYŁĄCZNOŚĆ lub 55% Corolla Hybryda LPG

Wynagrodzenie

6 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Bronowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowyDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyZapraszamy seniorówPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

KIEROWCA TAXI - Uber/Bolt/FreeNow - PRIUS, COROLLA Hybrydowe z LPG

Work & Personel to jest jedna z największych firm działających w branży transportowej w Krakowie.

Podejmując współpracę z nami nie musisz się martwić nad prawidłowym rozliczeniem swojego przychodu, ani tym bardziej zakładać własnej działalności gospodarczej.

To my jesteśmy odpowiedzialni za zatrudnienie, rozliczenie należnych podatków, wypłacenie środków.

Naszym celem jest zmaksymalizowanie łatwości i przejrzystości pracy z platformami, które dla siebie wybierzesz.

Podejmując współpracę z nami nie musisz się martwić nad prawidłowym rozliczeniem swojego przychodu

Posiadamy flotę aut Toyota Prius, Corolla Hybrid z automatyczną skrzynią biegów i LPG. Nasi kierowcy mają najwyższy komfort pracy!

Wymagania

  • Prawo jazdy kat. B od minimum roku

  • Zaświadczenie o niekaralności nie starsze 30 dni

  • Badania medyczne i psychotesty

  • Zdjęcie 3.5x4.5 mm

Co oferujemy:

  • Aktywacja konta za 1 dzień! Od jutra możesz zaczynać prace!

  • Masz możliwość pracy na samochodzie flotowym oraz prywatnym

  • Wypłaty co tydzień

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o zlecenie

  • Elastyczne godziny pracy (sam decydujesz kiedy pracujesz)

  • Wyrobienie licencji taxi

  • Wsparcie i pomoc na każdym etapie współpracy

  • Mamy swój warsztat, w którym naprawimy Twój samochód

  • Zniżki na paliwo 25gr/l

  • Auto na raty!

  • Medicover sport

Obowiązki

  • Dbanie o bezpieczne warunki przejazdu

  • Utrzymanie czystości pojazdu

  • Dyspozycyjność

Warunki

  • 80zl za 3 aplikacji (UBER/BOLT/FREENOW) + 8% VAT

  • ZUS 0 zł ( po stronie FIRMY )

  • Koszt najmu samochodu

  • Auto na WYŁĄCZNOŚĆ lub 55% od obrotu

Kontakt: tel. 790_225_498

Pn-Pt | 09:00-18:00

Biuro: Krakow, ul. Jasnogorska 149

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bronowice
ID: 784766122