2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Małopolskie
  5. Kierowca - Kraków
  6. Kierowca - Stare Miasto
Marcin
Dodane 24 kwietnia 2024

Kierowca Taxi UBER/BOLT/FreeNow Nowe Toyoty Corolle 2023r

Wynagrodzenie

4 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowyDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Zatrudnimy kierowców Taxi Uber/Bolt/Freenow

MD Cars - Rekomendowany partner UBER/BOLT/FREENOW w Krakowie, zatrudni kierowców

Oferujemy pracę na nowych samochodach Toyota Corolla 2023r z automatyczną skrzynią biegów.

U nas zaczniesz prace w ciągu 24h

Swoją zmianę rozpoczynasz spod domu, nie tracisz czasu, ani pieniędzy na dojazdy.

Grafik ustalany zawsze pod Ciebie

Specjalna oferta dla Studentów

Jesteśmy licencjonowaną firmą, która posiada licencje na ościenne gminy Krakowa, co pozwala zmaksymalizować Twoje zarobki.

Wszystkie koszty związane z utrzymaniem pojazdu są po naszej stronie ( ubezpieczenie, paliwo, serwis itd ) Wiek nie ma znaczenia.

Pracę możesz traktować jako stałą, albo dorywczą

Napiwki są w 100% dla Ciebie!!

Oferujemy:

  • Wypłaty co tydzień ( każda środa )

  • Elastyczny grafik, ustalany co tydzień zgodnie z podana dyspozycją

  • Samochód flotowy ( Toyota Corolla )

  • Podstawowe szkolenie z aplikacji

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie

  • Praca w trybie zmianowym 12H

  • Wsparcie 24H/7D

Twój zakres obowiązków:

  • utrzymanie czystości pojazdu

  • dbanie o bezpieczne warunki przejazdu

  • bieżąca kontrola stanu technicznego samochodu

W celu rozpoczęcia pracy jako kierowca Taxi, wymagane są następujące dokumenty:

  • -Prawo jazdy kat B

  • -Zaświadczenie o niekaralności

  • -Aktualne badania lekarskie i psychologiczne, pomagamy w ich zrobieniu

    ( możliwy zwrot kosztów za badania )

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod nr:

799_255_805

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 858544161