2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Zachodniopomorskie
  5. Kierowca - Szczecin
  6. Kierowca - Świerczewo
Dodane 17 kwietnia 2024

Kierowca Taxi w Szczecinie

Wynagrodzenie

4 000 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Świerczewo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowyDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Opis

Witam,

jeśli szukasz pracy jako kierowca taksówki to dobrze trafiłeś/aś bo my szukamy taksówkarzy.!

Oferujemy pracę w wiodącej korporacji w Szczecinie.

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie zleceń przez aplikację mobilną

  • pomaganie klientom z bagażami

  • zapewnienie wysokiego poziomu bezpieczeństwa i ostrożności podczas jazdy

  • umiejętność utrzymywania czystości wewnątrz i na zewnątrz pojazdu, zapewniając pasażerom komfortową podróż

  • kontrola stanu technicznego pojazdu

  • zgłaszanie wszelkich problemów technicznych związanych z pojazdem przełożonemu

Nasze oczekiwania wobec kandydatów:

  • posiadanie ważnego prawa jazdy kategorii B oraz min. 3 lata doświadczenia w prowadzeniu samochodu

  • znajomość topografii miasta

  • zdolność do szybkiego podejmowania decyzji i elastyczność w planowaniu tras w zależności od warunków drogowych i sytuacji związanej z zamówieniem

  • komunikatywność i umiejętność nawiązywania pozytywnych relacji z pasażerami, zapewniając im uprzejmą obsługę

  • samodzielność w pracy i gotowość do elastycznego grafiku w celu zapewnienia dostępności w różnych godzinach i dniach

  • zaświadczenie o niekaralności

  • badania lekarskie i psychologiczne z adnotacją "kierowca taxi"

Proponujemy pracę na pensji (stawka % od obrotu) z umową o pracę/umową zlecenie.

Możliwość pracy od zaraz!

Zapewniamy dogodne warunki współpracy - wszelkich informacji udzielamy telefonicznie 53*******22.

Hawks- Transport & Rent Sp. z o.o.

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Świerczewo
ID: 863815487