2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Mazowieckie
  5. Kierowca - Warszawa
  6. Kierowca - Mokotów
Dodane Dzisiaj o 08:57

Kierowca Taxi / wynajem aut

Wynagrodzenie

4 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowyDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyZapraszamy seniorówPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

Twój zakres obowiązków

Uwaga kierowcy! Mamy dla Was niesamowitą ofertę!

Aktualnie w ofercie dostępne samochody pod wynajem TAXI, w tym Toyoty Corolle, Auris oraz Auris Kombi - natychmiast gotowe do rozpoczęcia pracy!

Wszystkie pojazdy:

- posiadają wypis licencji

- podpięte są pod aplikacje Uber/Bolt/FreeNow

Zapraszamy do pracy kierowców na Taxi.

Najniższe ceny na rynku za wynajem aut hybrydowych+LPG

Legalny Partner rozliczeniowy UBER BOLT.

Samochody jakie posiadamy:

Toyota Corolla, sedan/kombi, 1.8 hybrid + LPG.

Toyota Auris, kombi, 1.8 hybrid + LPG.

Toyota Prius+, 1.8 hybrid + LPG.

Toyota Prius III, 1.8 hybrid + LPG.

Toyota Prius II, 1.5 hybrid + LPG.

BONUSY dla każdego kierowcy, który wykonuje więcej niż 80 kursów w tygodniu, upust do 500 zł za 1 tydzień wynajmu.

Wyrabiamy karty pobytu, zezwolenia na prace i dajemy umowy zlecenie lub o prace.

Dodatkowe benefity taki jak:

- Dostęp do opieki medycznej Medicover

- Dostęp do pakietów sportowych

Nie czekaj! Już teraz zapraszamy do rezerwacji pod numerem telefonu 224 164 164 lub odwiedzenia naszego biura stacjonarnego przy ulicy Skrzetuskiego 3 w Warszawie, Poniedziałek-Piątek 10:00-18:00; WTOREK i ŚRODA 10:00-19:00

Nasze wymagania

Potrzebujesz do rozpoczęcia pracy:

- wysoka kultura osobista

- doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

- badania lekarskie na kierowcę TAXI

- psychotechnika

- niekaralność

- tłumaczenie prawo jazdy

- zdjęcie do identyfikatora

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 883977544