2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Mazowieckie
  5. Kierowca - Duchnów
Dodane 26 kwietnia 2024

Kierowca w firmie cateringowej

Wynagrodzenie

39,50 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Duchnów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowyDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Wersal Catering poszukuje do swojego zespołu Kierowcy, który zajmie się dostarczaniem posiłków i sprzętu na imprezy firmowe oraz wesela. Jeśli jesteś dobrze zorganizowany i sumiennie podchodzisz do powierzonych zadań czekamy właśnie na Ciebie!

Twój zakres obowiązków

  • skrupulatny załadunek przygotowanych posiłków oraz sprzętu, spisywanie ilości,

  • dostarczenie posiłków oraz sprzętu na realizacje w Warszawie i okolicach,

  • dokonywanie czynności załadunkowych i rozładunkowych towaru,

  • prawidłowe zabezpieczenie ładunku na samochodzie,

  • czas pracy jest zależny od godzin trwania imprez (często też soboty i niedziele),

  • po powrocie rozładunek samochodu na firmie,

  • dbałość o powierzony samochód firmowy, kontener z windą do 3,5t, kat. B,

Wymagania

  • prawo jazdy kategorii B min. 3 lata,

  • aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych,

  • punktualność i dobra organizacja pracy,

  • umiejętność radzenia sobie z czynnikami stresu,

  • wysoka kultura osobista w kontaktach z klientami,

  • dyspozycyjność i elastyczność, sprawność fizyczna,

  • poszanowanie powierzonego sprzętu,

  • podstawowa wiedza techniczna z zakresu obsługi pojazdów mechanicznych,

Co oferujemy

  • możliwość pracy w prężnie rozwijającej się firmie,

  • stabilne miejsce pracy i warunki zatrudnienia,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • szkolenie na start i pomoc kolegów;

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności – 27 zł/h netto do ręki

  • pozytywną atmosferę w pracy i wsparcie zespołu

  • posiłki pracownicze

  • karta Multisport

Jeśli jesteś gotowy na nowe wyzwania i chcesz być częścią naszego zespołu, wyślij swoje CV. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą!

Lokalizacja

Duchnów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Duchnów
ID: 904933962