2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Opolskie
  5. Kierowca - Kędzierzyn-Koźle
  6. Kierowca - Śródmieście
Dodane 23 kwietnia 2024

KIEROWCA w hurtowni motoryzacyjnej

Lokalizacja

Kędzierzyn-Koźle, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowy

 Wiedziałeś, że Inter Cars S.A. jest liderem w dystrybucji części zamiennych oraz materiałów eksploatacyjnych w Europie Środkowo Wschodniej? Ponadto prowadzi aktywną sprzedaż poprzez sieć sprzedaży w 14 krajach.

W ofercie spółki znajduje się ponad milion części zamiennych i akcesoriów do samochodów osobowych, ciężarowych, naczep, autobusów i maszyn rolniczych?

W związku z rozwojem oddziału obecnie do filii w Kędzierzynie - Koźlu poszukujemy osób na stanowisko:

KIEROWCA

Opis stanowiska:

- Dostarczanie towaru samochodem dostawczym do klientów wg standardów firmy

- Rozliczanie klientów

- Nadzór nad należnościami klientów

- Utrzymywanie dobrych relacji z klientami

-przyjmowanie dostaw towaru

-rozkładanie towaru

-przygotowanie zamówień

Od kandydatów oczekujemy:

- Prawo jazdy kat. B

- Skrupulatności i odpowiedzialności

- Uczciwości, sumienności, zaangażowania.

- Komunikatywności

Kandydatom oferujemy:

- Możliwość dalszego rozwoju i awansu

- Pracę w przyjaznej kulturze organizacyjnej

- Stabilne zatrudnienie

Chętnych prosimy o przesłanie CV

„Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach rekrutacyjnych jest " ADAR JAKÓBCZYK S.C. Pierzchno 56C, 42-130 Wręczyca Wielka. Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Opolskie

Opolskie, Kędzierzyn-Koźle, Śródmieście
ID: 897731752