2. Praca
  3. Dostawca, kurier miejski
  4. Dostawca, kurier miejski - Łódzkie
  5. Dostawca, kurier miejski - Zgierz
Dodane 28 kwietnia 2024

Kierowca w Restauracja w Zgierzu

Lokalizacja

Zgierz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BMożliwe środki transportu: SamochódPojazd służbowy: TakPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

W związku z rozwojem marki SPHINX poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KURIER W RESTAURACJI SPHINX

 Miejsce pracy: Zgierz

Gwarantujemy:

•      Indywidualne szkolenia przygotowujące do objęcia stanowiska,

•      Wynagrodzenie zawsze na czas,

•      Auto do pracy,

•     Rabaty pracownicze na posiłki restauracyjne,

•     Stawka uzależniona od doświadczenia, chęci i umiejętności.

Twoje zadania:

•      Przyjmowanie zamówień od klientów oraz ich dostarczanie,

•      Dbanie o czystość oraz sprawność auta.

  • Pomoc w bieżącej pracy restauracji.

Nasze oczekiwania:

•      Dobra organizacja pracy,

•      Nastawienie na naukę i ciągły rozwój zawodowy i osobisty,

•      Schludność i kultura osobista,

•      Dyspozycyjność.

Jeśli podoba Ci się nasza oferta, DOŁĄCZ DO ZESPOŁU SPHINX!

Zapoznamy się uważnie z nadesłanymi aplikacjami, po czym skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Zgierz,

Łódzkie

Łódzkie, Zgierz
ID: 684075270