2. Praca
  3. Dostawca, kurier miejski
  4. Dostawca, kurier miejski - Świętokrzyskie
  5. Dostawca, kurier miejski - Kielce
Dodane 16 kwietnia 2024

Kierowca w Restauracji w Kielcach

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMożliwe środki transportu: SamochódPojazd służbowy: Tak

 W związku z rozwojem marki SPHINX poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KURIER W RESTAURACJI SPHINX

Miejsce pracy: Kielce

Gwarantujemy:

•      Indywidualne szkolenia przygotowujące do objęcia stanowiska,

•      Intensywny rozwój zawodowy i realna możliwość awansu,

•      Wynagrodzenie zawsze na czas,

•      Rabaty pracownicze na asortyment wszystkich marek w każdej lokalizacji,

•      Możliwość pracy przy nowych projektach,

Twoje zadania:

•      Przyjmowanie zamówień od klientów oraz ich dostarczanie,

•      Dbanie o czystość oraz sprawność auta.

Nasze oczekiwania:

•      Dobra organizacja pracy,

•      Nastawienie na naukę i ciągły rozwój zawodowy i osobisty,

•      Schludność i kultura osobista,

•      Dyspozycyjność w tygodniu i/lub w weekendy.

Jeśli podoba Ci się nasza oferta, DOŁĄCZ DO ZESPOŁU SPHINX!

Zapoznamy się uważnie z nadesłanymi aplikacjami, po czym skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 684702834