2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Pomorskie
  5. Kierowca - Wielka Wieś
Dodane 15 kwietnia 2024

Kierowca w transporcie międzynarodowym [kat. C+E ]

Lokalizacja

Wielka Wieś

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. C+EWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko międzynarodowy

Firma Sobanscy Transport Sp. z o. o. od ponad 30 lat świadczy usługi transportu drogowego oraz spedycji w Polsce i Europie. Tym, co wyróżnia markę Sobanscy spośród konkurencji jest szczególna dbałość o powierzone ładunki i środowisko naturalne oraz nowoczesne technologie. Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko Kierowca w transporcie międzynarodowym.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej sobanscy.eu

Zakres obowiązków

  • kierowca w transporcie międzynarodowym

  • transport płodów rolnych naczepami typu pasówka

  • praca w systemie 2/1, 3/1

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. C + E,

  • badanie lekarskie i psychologiczne,

  • świadectwo kwalifikacji lub kurs na przewóz rzeczy,

  • dyspozycyjność.

Oferujemy

  • umowa o pracę, pełne wynagrodzenie

  • pracę na nowym sprzęcie objętym złotym pakietem serwisowym,

  • szkolenie i możliwości rozwoju

  • odpowiedzialną, stabilną i satysfakcjonującą pracę,

  • dobre warunki zatrudnienia w nowocześnie zarządzanej firmie,

  • pracę w młodym i dynamicznym zespole.

Zapraszamy do kontaktu.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli do CV: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))

Lokalizacja

Wielka Wieś,

Pomorskie

Pomorskie, Wielka Wieś
ID: 673248934