2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Nowy Dwór Mazowiecki
Alpla Opakowania z Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o.
Dodane 26 kwietnia 2024

Kierowca wózka widłowego ALPLA Nowy Dwór Mazowiecki

Lokalizacja

Nowy Dwór Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma ALPLA jest wiodącym dostawcą opakowań z tworzyw sztucznych dla największych koncernów z branży spożywczej, kosmetycznej i chemicznej. Zatrudniamy 20 900 pracowników w 181 zakładach na całym świecie. Źródłem naszego sukcesu są wysokiej jakości produkty, całkowite zorientowanie na klienta i wysoka zdolność wytwórcza. Aktualnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku :

KIEROWCA WÓZKA WIDŁOWEGO

Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki

Zakres obowiązków:

  • załadunek i rozładunek ciężarówek
  • obsługa produkcji
  • przewożenie półproduktów, opakowań i produktów finalnych w obszarze magazynowym
  • ustawianie opakowań i produktów w wyznaczonych miejscach w magazynie wysokiego składowania przy użyciu skanerów
  • dostarczanie materiałów i opakowań na produkcję
  • utrzymywanie porządku w miejscu pracy
  • udział w inwentaryzacjach
  • współudział w projektach usprawniających

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe
  • uprawnienia do obsługi wózka widłowego - zaświadczenie kwalifikacyjne wydane przez UDT- warunek konieczny
  • obsługa komputera (znajomość programów Excel oraz Word)
  • umiejętność pracy w zespole
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie i pakietu medycznego
  • możliwość prezentowania i realizowania własnych pomysłów w ramach firmowego programu doskonalenia
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju osobistego

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie swojego aktualnego CV

CV powinny zawierać klauzulę : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Alpla Opakowania z Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)“. Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Nowy Dwór Mazowiecki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Nowy Dwór Mazowiecki
ID: 643067519