2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Wielkopolskie
  5. Kierowca - Swarzędz
FBSerwis, Dział Personalny
Dodane 22 kwietnia 2024

Kierowca z kat. B/T - sprzątanie terenów zewnętrznych - Swarzędz

Lokalizacja

Swarzędz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. TPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Obowiązki:

  • Koszenie trawy kosiarką oraz kosą spalinową

  • Pielęgnacja terenów zielonych

  • Zamiatanie, odśnieżanie chodników, placów zabaw, ulic

  • Opróżnianie lokali

  • Sprzątanie dzikich wysepek

  • Odśnieżanie ciągnikiem z pługiem wraz z posypywaniem chodników w sezonie zimowym

Wymagania:

  • Czynne prawo jazdy kat. B lub kat. T

  • Umiejętność obsługi powierzonych narzędzi oraz maszyn

  • Gotowość do pracy w różnych warunkach atmosferycznych

  • Zdolność do pracy fizycznej

  • Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność

  • Punktualność, sumienność oraz odpowiedzialność

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę, pełny etat).

  • Wynagrodzenie podstawowe oraz premia.

  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe opłacone przez pracodawcę, dofinansowanie karty MultiSport.

  • Kursy języka angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego na platformie e-learningowej (dostępne dla każdego Pracownika i bliskiej osoby).

  • Konkursy dla Pracowników i ich dzieci z wartościowymi nagrodami finansowymi i rzeczowymi.

  • Dodatkowy dzień urlopu z okazji urodzin lub imienin

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Swarzędz,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Swarzędz
ID: 900614035