2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Pomorskie
  5. Praca za granicą - Gdynia
  6. Praca za granicą - Cisowa
Dodane 08 maja 2024

Kierowca z kat. C – pracownik fizyczny (rusztowania). Niemcy, od zaraz

Lokalizacja

Gdynia, Cisowa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Polska firma z siedziba w Gdyni, poszukuje osoby na stanowisko:

Kierowca z kat. C – pracownik fizyczny

Miejsce pracy: Niemcy: Marl (okolice Dortmundu).

Wyjazd co tydzień. Kwestia uzupełnienia formalności.

Auto: TIR (mercedes) – solówka (7,5-8,5 t).

Obowiązki:

·         Praca na terenie budowy,

·         Prace pomocnicze przy rozładunku i załadunku rusztowań.

Dla nas ważne:

·         Posiadanie doświadczenia zawodowego na ww. stanowisku,

·         Posiadanie niezbędnych dokumentów i uprawnień,

·         Chęć do prac fizycznych.

Osoby, które oprócz doświadczenia  porozumiewają się po niemiecku, maja przywileje.

Stawka: 13-15 euro netto/h.

Warunki:

·         Liczba godzin w miesiącu: 200 - 220

·         Umowa: polska umowa o pracę

·         Wypłata do 10-go każdego miesiąca

·         Zjazdy: co 5-6 tygodni na tydzień

·         Przejazdy między krajami: pierwszy wyjazd do Niemiec po stronie firmy

·         Zjazdy urlopowe: we własnym zakresie

·         Zakwaterowanie: opłacone przez firmę, po 2-3 osoby w pokojach, 6-7 osobowe mieszkania (bloki)

·         Inwestycja: obiekty przemysłowe

UWAGA ! Prosimy o kontakt tylko osoby zainteresowane wyjazdem i zdecydowane !

Biuro czynne do 16, po 16 nikt nie odbiera – prosimy o sms i oddzwonimy.

Prosimy o kontakt  na 50*******30 (WhatsApp) / 533 026 236

Sms / WhatsApp  „Gdynia - kierowca” – oddzwonimy.

CV lub krótką notatkę na temat swojego doświadczenia

Nr wpisu do KRAZ 13 471

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Cisowa
ID: 916862267