2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Dolnośląskie
  5. Kierowca - Wrocław
  6. Kierowca - Fabryczna
Dodane 08 maja 2024

Kierowca/Zaopatrzeniowiec kat. C/HDS [LAUBRES]

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. CWymagane uprawnienia: Karta kierowcy, Świadectwo kwalifikacji zawodowejZasięg transportu: Tylko krajowy

Opis

Obowiązki zatrudnionej osoby:

  • kierowanie pojazdów zgodnie z posiadanymi kwalifikacjami

  • wykonywanie czynności codziennej obsługi pojazdów oraz zgłaszanie awarii Przełożonemu

  • użytkowanie sprzętu zgodnie z DTR, przepisami i instrukcjami wewnętrznymi,

  • zakupy materiałów, części na podstawie poleceń Przełożonego

  • wykonywanie innych prac zleconych związanych z zaopatrzeniem

Od kandydatów wymagamy:

  • prawo jazdy kat. B i C, kartę kierowcy oraz Świadectwo kwalifikacji zawodowej (kurs na przewóz rzeczy)

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,

  • gotowość do pracy w miejscu wykonywania robót – delegacje,

  • stan zdrowia pozwalający na wykonywanie czynności służbowych,

  • uprawnienia HDS - mile widziane

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Kandydatów zainteresowanych ofertą pracy prosimy o przesłanie CV w języku polskim - przypominamy, że należy zamieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji.

Administratorem danych osobowych kandydatów do pracy będzie LAUBRES RAIL Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Szwajcarskiej 11, 54-405.

Zastrzegamy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 900302440