2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Mazowieckie
  5. Kierowca - Warszawa
  6. Kierowca - Mokotów
Dodane 18 kwietnia 2024

Kierowca Zarządu

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowy

Opis

Obowiązki:

·        prowadzenie pojazdu kategorii B

·        obsługa polskich wyjazdów służbowych Zarządu w charakterze kierowcy

·        dbanie o stan techniczny pojazdu oraz jego czystość

·        wykonywanie innych zadań powierzonych przez Zarząd i Biuro Zarządu

Nasze wymagania:

·        wykształcenie minimum średnie

·        prawo jazdy kat. B

·        minimum dwuletnie doświadczenie na stanowisku kierowcy Zarządu

·        bardzo dobre umiejętności prowadzenia auta (mile widziane dodatkowe kursy)

·        dbałość do powierzony sprzęt

·        dyskrecja i wysoka kultura osobista

·        dyspozycyjność i komunikatywność

·        zaangażowanie w wykonywaną pracę

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 912664420