2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Lubuskie
  5. Kierowca - Gorzów Wielkopolski
Elit Polska
Dodane 03 maja 2024

Kierowca Zastępczy

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościOdpowiednie doświadczenie zawodowePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowy

ELIT Polska to wiodący dystrybutor części motoryzacyjnych, materiałów eksploatacyjnych

i wyposażenia warsztatowego na polskim rynku. ELIT jest częścią LKQ Europe, spółki zależnej LKQ Corporation, wiodącego dystrybutora części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczychni pojazdów przemysłowych w Europie. Obecnie firma zatrudnia około 27 000 osób w ponad 20 krajach europejskich.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko Kierowcy zastępczego - praca dorywcza, na umowę zlecenie.

Opis stanowiska:

·      Przewóz i dostarczanie towarów do klientów według procedur firmy

·      Przyjmowanie i rozliczanie należności od klientów

·      Załadunek i rozładunek towaru zgodnie z dokumentacją

·      Dostarczanie, prezentacja ofert promocyjnych klientów

·      Przyjmowanie i realizacja zamówień na towary

·      Kompletowanie towaru zgodnie z zamówieniem

·      Dbanie o wizerunek firmy

·      Utrzymywanie i budowanie relacji z klientami aktualnymi i nowymi

·      Dbałość i skuteczne zabezpieczenia powierzonego mienia firmy

Wymagania:

·      Prawo jazdy kat. B

·      Mile widziana znajomość branży motoryzacyjnej

·      Zaangażowanie i chęć do pracy

·      Doświadczenie na podobnym stanowisku

·      Wysoka kultura osobista

·      Umiejętność współpracy z klientem

·      Komunikatywność, rzetelność, dyspozycyjność

Mile widziani kandydaci z orzeczeniem o niepełnosprawności

Oferujemy:

·      Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

·      Samochód niezbędny do realizacji zadań

·      Umowa zlecenie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV. Praca od zaraz!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski,

Lubuskie

Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
ID: 809347190