2. Praca
  3. Kierowca
  4. Kierowca - Śląskie
  5. Kierowca - Bytom
Dodane 10 kwietnia 2024

Kierowcę kat. B do rozwozu butli / pracownik fizyczny

Wynagrodzenie

3 300 - 4 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bytom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganePrawo jazdy: Kat. BZasięg transportu: Tylko krajowyDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Opis

  • GRYFNO-FIRMA

    Firma specjalizująca się w dystrybucji butli z gazem, poszukuje odpowiedzialnej osoby na stanowisko Kierowcy. Poszukujemy kandydata, który będzie odpowiedzialny za bezpieczny transport oraz dostarczanie butli z gazem do naszych klientów zgodnie z ustalonymi trasami. Wraz z rozwojem firmy i branży w której działamy zatrudnimy:

    - kierowcę do rozwozu butli gazowych, głównie 11 kg.

  • STANOWISKO :

    - Poszukujemy pracownika na stanowisko kierowca / dostawca butli gazowych

    - Pracownik fizyczny

  • CHARAKTER PRACY:

    - Praca jedno zmianowa 12h ( 8:00 - 20:00 ) (Niedziela 8:00 - 16:00)

    - 15 dni pracujących, około 15 dni wolnych.

    - System 2/2 ( dwa dni wolne, dwa dni pracujące )

    - dla chętnych możliwość pracowania w większą ilość dni. - praca w oparciu o umowę zlecenie, ( z czasem możliwość uzyskania umowy o pracę )

    Wynagrodzenie 3300 - 4500 NETTO

    - pracę zaczynamy oraz kończymy w Bytomiu.

    - dostawy realizujemy na terenie miasta Bytomia oraz okolic + 15 km.

  • OBOWIĄZKI :

    - Głównym obowiązkiem jest dostawa butli gazowych do Klientów prywatnych oraz firmowych

    - na życzenie Klienta butlę podłączamy oraz sprawdzamy jej szczelność.

    - Załadunek i rozładunek auta

    - Kompletowanie dokumentów związanych z dostawą

    - Utrzymywanie pojazdu w czystości

  • ZAPEWNIAMY :

    - Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

    - Przyjazne warunki pracy i wsparcie ze strony zespołu

    - samochód dostawczy, typu furgon, przystosowany do dostaw butli gazowych w godzinach pracy.

    - wynagrodzenie wypłacane w terminie, (po okresie próbnym możliwość pobierania tygodniówek)

    - Szkolenie z zakresu obowiązków w pracy ( brak doświadczenia to nie problem, wszystkiego cię nauczymy )

    - PRACĘ OD ZARAZ

  • OCZEKUJEMY :

    - Posiadanie prawa jazdy kategorii B (doświadczenie w prowadzeniu pojazdów dostawczych będzie dodatkowym autem)

    - Umiejętności pracy w dynamicznym środowisku pod presją czasu oraz elastyczności w wykonywaniu zadań ( są dni w których praca bywa stresująca )

    - Sumienności, punktualności i zaangażowania w wykonywanie obowiązków, rzetelności oraz uczciwości w pracy.

    - chęci do pracy :)

    - Brak nałogów !!!

  • Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV. W tytule proszę wpisać: Kierowca Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GRYFNO-FIRMA. dla potrzeb niezbędnych do realizacji niniejszego oraz przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania".

  • ODEZWIEMY SIĘ DO WYBRANYCH KANDYDATÓW

  • CV PROSIMY PRZESYŁAĆ NA ADRES MAILOWY ZAWARTY W OGŁOSZENIU.

Lokalizacja

Bytom,

Śląskie

Śląskie, Bytom
ID: 890218302